dijigo teknoloji eğitim ofisi
dijigo teknoloji ofisi
dijigo teknoloji ofisi hakkında

DijiGO Teknoloji
Kimdir?

DijiGO Teknoloji yazılım geliştiren ve aynı zamanda her yaş grubuna online ve yüz yüze yazılım, robotik kodlama, 3D tasarım eğitimleri veren Kahramanmaraş merkezli bir firmadır.

DijiGO; 2013’ den beri birçok şehir ve ilçede çeşitli atölye çalışmaları yapmıştır. başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında “Kodla Maraş” sloganıyla birçok anasınıf, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileriyle birlikte çalışmalar yapmıştır. Ayrıca birçok anasınıfı öğretmeni, sınıf öğretmeni, bilişim teknolojileri öğretmeni, fen bilimleri öğretmeni ve diğer branşlardaki değerli öğretmenlerle beraber robotik kodlama ve tasarım çalışmaları yapmıştır.

KAMEK bünyesinde Arduino Robotik Kodlama Eğitimleri ve KIZILAY’ a Robotik Kodlama Eğitimleri ve 3 boyutlu yazıcı ve kalemlerimiz ile çeşitli etkinlikler düzenlenmiştir. 3 boyut, robotik , eğitimleri ve malzeme satışının yanı sıra yazılım açısından da büyük yol kat ederek çeşitli internet siteleri ve mobil uygulamalar geliştirerek yurt dışı bağlantıları kurmuş ve şirket bünyesini geliştirmiştir. DijiGO Teknoloji hali hazırda mobil uygulama, web yazılım üzerine yazılım çözümleri sunmakta ve aynı zamanda kullanmış olduğu teknolojiler üzerine atölye çalışmaları yapmaktadır.

Instagram

Instagram Hesabımızı Takip Edin

Ücretsiz deneme derslerimize katılmak ister misiniz?