Grup ve birebir derslerimiz genellikle haftada 1 gün (2 ders saati) olmaktadır. Ancak birebir ve grup ders sayı ve saatleri öğrencilerin istediği doğrultusunda artırılabilmektedir. Birebir dersler daha esnek olduğu için ders saatini artırma konusunda daha fazla kolaylık sağlamaktadır.

Öğretmen kadromuzda robotik kodlama ve yazılım konularında uzmanlaşmış deneyimli eğitmenler yer almaktadır. Öğrencilerimize en kaliteli eğitimi sunmak için öğretmenlerimiz sürekli olarak kendilerini geliştirmekte ve güncel teknolojiler hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Öğrenciler grup halinde katılıyorsa, kaçırdığı derslerin telafisini sistemimize yüklenen ders kayıtlarından çevrim dışı olarak izleyebilmektedir. Birebir derslere katılan öğrenciler, herhangi bir nedenden katılamayacağı dersleri bize 24 saat önceden bildirirlerse telafisi başka bir zamanda canlı ders olarak yapılmaktadır.

Deneme derslerimiz, öğrencilerin kursa kaydolmadan önce sunduğumuz, eğitimleri denemelerine imkân veren kısa süreli derslerdir. Bu dersler, öğrencilerin seviyesini tespit etmek ve kurumun eğitim kalitesini deneyimlemeleri açısından oluşturuluyor.

Eğitimlerimiz ilkokul çağından başlayarak, her yaş seviyesi için uygundur. Çocuklar, gençler ve yetişkinler için farklı eğitim programları sunuyoruz. Eğitimlerimiz, öğrencilerin yaşına, seviyesine ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanır ve oluşturulur. Böylece öğrencilerimiz, kendi hedeflerine ve potansiyellerine uygun bir eğitim alabilirler.

Öğrencilerimiz eğitim programlarını başarıyla tamamladıklarında, katılım belgesi almaya hak kazanıyorlar. Katılım belgelerimiz, belirli bir kursu tamamlandığını onaylayan bir belgedir.

Ücretsiz deneme derslerimize katılmak ister misiniz?